Kategorie 

Podkategorie

  • Fotele Biurowe
  • Furnitex

    Firma Furnitex to oryginalne meble do jadalni, kuchni, salonu czy gabinetu. Firma posiada w swojej ofercie głównie meble szklane takie jak stoliki, ławy, stoły szklane, hockery i inne. Furnitex cieszy się wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku mebli. Oferta mebli kierowana jest do osób ceniących sobie nowoczesny design połączony z doskonałą jakością wykonania. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą mebli furnitex.

  • Restol meble

    FIrma Restol jest jednym z większych producentów mebli na polskim rynku. Specjalizuje się głównie w produkcji mebli systemowych takich jak komody, szafy, bieliźniarki, witryny itp. Nowoczesne rozwiązania techniczne oraz wysoka kompetencja pracowników firmy sprawiają iż meble produkowane w firmie Restol cechują sie bardzo wysoką jakością wykonania. Meble są funkcjonalne a mnogość poszczególnych sytemów jak i elementów w nich występujących pozwala na kompleksowe umeblowanie niemal każdego mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mebli firmy Restol

  • Bukowski Meble

    Firma Bukowski oferuje swoim Klientom najwyższej jakości krzesła i stoły. Istniejąca na rynku od 1982 roku zdobywała doświadczenie przez długie lata co gwarantuje iż meble pochodzące z firmy Bukowski są perfekcyjnie wykonane. Kolekcja stołów obejmuje wzory klasyczne jak i nowoczesne. Natomiast w ofercie krzeseł znajdziecie Państwo ogromna ilość wzorów która pozwoli dobrać krzesła do każdego wnętrza oraz stołu. Oprócz stołów i krzeseł w ofercie znajdują się również ławy i ławostoły. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Bukowski meble.

Pawertmeble.pl (konsultant) Napisz do nas... Wyślij